Remeha Elga Ace 4KW, @Haarlem

Installatie Remeha Elga Ace 4KW

We mochten weer 1 van onze klanten blij maken met de installatie van een Remeha Elga Ace Hybride warmtepomp.

In deze installatie werkte we met een 4KW uitvoering.

De Elga Ace staat in de markt van hybride warmtepompen in de top 10 van de warmtepompen met de beste prijs/prestatieverhoudingen.

Wat deĀ  Elga Ace uniek maakt is dat hij Cv ketel aanstuurt met met OpenThermĀ  waardoor de cv-ketel nooit meer warmte produceert dan nodig is. Dit bezorgt de Elga Ace een plek in de top 10 van meest gewilde hybride warmtepompen.

De Remeha Elga Ace is aan te sluiten op elk merk cv-ketel en waardoor zij voor veel huishoudens een oplossing biedt bij het verduurzamen van bestaande woningen.

Een hybride warmtepomp haalt warmte uit de buitenlucht en gebruikt deze voor de verwarming van de woning.

De cv-ketel wordt alleen nog ingeschakeld bij extreem koude dagen en voor het verwarmen van warm tapwater. Zo kan je tot wel 70% besparen op je gasverbruik.

Zo ook voor deze klant kon na het installeren de besparing meteen beginnen.

Ook interesse in een warmtepomp? Onze adviseurs vertellen graag meer over de verschillende modellen, levertijden en aantrekkelijke subsidies.. Neem hier contact met ons op.

  • Dok88 Installatie Remeha Elga Ace 4kw

  • Dok88 Installatie Remeha Elga Ace 4kw

  • Dok88 Installatie Remeha Elga Ace 4kw

  • Dok88 Installatie Remeha Elga Ace 4kw

  • Dok88 Installatie Remeha Elga Ace 4kw

  • Dok88 Installatie Remeha Elga Ace 4kw

  • Dok88 Installatie Remeha Elga Ace 4kw

Meer projecten

LG Therma V Split 7KW

@Amsterdam

Wij installeerde de LG Therma V Split unit 7 KW. Nu nog met de ondersteuning van CV-ketel, voor in de toekomst ook Full Electric ready en klaar voor gasloos!

LG Therma V Split 7KW

@Haarlem

Ons team installeerde de LG Therma V Split unit 7 KW bij onze klant in Haarlem. Mooi project na oplevering begon onze klant direct met de vermindering van haar gasverbruik.